Adres Çarşı Mah. 1803. Sok. No14/A Şehzadeler Manisa
Telefon 05510439499

Manisa Su Tesisatçısı

Su kaçağı banyo ve mutfaklarda çok sık meydana gelen olumsuz durumlardandır. Tıkanmış lavabolar ve giderler özellikle evlerde kötü kokulara ve kullanım zorluğuna neden olur. Tesisatçı olarak bizler her türlü tıkalı boru, pimaş ya da gider gibi noktaları hedefe yönelik cihazlarla kırmadan buluyoruz. Tıkanmış lavabolar, klozet ve rogar gibi yerlerde profesyonel olarak açma hizmeti sunuyoruz.

Alanında uzman ekibimiz sayesinde hızlı ve kesin çözüm sunmaya özen gösteriyoruz. Manisa ili geneline hizmet veren firmamız kendi aracı ve her türlü ekipmanlarıyla beraber sorununuzu çözüme kavuşturur. Banyo dışında mutfak pimaşları da yapısal ya da kullanımdan dolayı tıkanma durumuna geçebilir. Firmamız temiz su kaçağı ya da pis su kaçağı gibi sorunları kameralı sistemlerle bulur ve tamirini gerçekleştirir.

Hızlı Ve Kesin Çözüm

Su tesisatı kapsamında hizmet sunan firmamız güvenilir ve uzman ellerle sizlerin sorununu kısa sürede çözer. Lavabo tıkanması, pis su borularında oluşan tıkanma, doğalgaz borularında meydana gelen tıkanma durumları, kalorifer gibi yapılarda meydana gelen tıkanıklıklar ve genel su tesisatıyla ilgili oluşabilen her türlü arızayı firmamız kırmadan kameralı sistemlerle bulur.

Su kaçağı ihmal edilmemesi gereken önemli sorunlar arasındadır. Sızıntı şeklinde başlayan su kaçakları zamanla duvarlara ve döşemelere hasar vererek daha sıkıntılı durumların oluşmasına neden olur. Firmamız uzun zamandır su tesisatı kapsamında geniş bir şekilde hizmet sunar. Her türlü arızanın tanımlanmasını kırmadan ve özenle bularak çözüme kavuşmasını sağlar. 

Güvenilir Hizmet Kalitesi

Manisa ilinde birçok noktaya hizmet sunan firmamıza telefon numaralarımızdan ulaşarak kısa sürede hizmet alabilirsiniz. Mutfak lavabosu tıkanıklığı, mutfak pimaşlarının tıkanması, banyo giderlerinin tıkanması, su akıtan muslukların tamiri, tıkalı klozet giderlerinin açılması, su kaçağına müdahale ve diğer su tesisatı ile ilgili her türlü sorun için firmamızdan güvenilir bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Uygun fiyatlı hizmet sunmaya özen gösteren firmamız sorunun kesin çözümü için hareket eder. Kameralı sistemler sayesinde kırma derdi olmadan su kaçağı problemleriniz firmamızca tamir edilir. Ayrıca rogar tıkanıklıkları için firmamız gerekli ekipmanlarla açma işlemini kısa sürede tamamlar. Su tesisatı, doğalgaz borusu tıkanıklığı ya da kalorifer peteklerinde meydana gelen tıkanıkları da firmamız kısa sürede tamir ederek sizlere yardımcı olur. 

 

Sayfamızı Paylaşın

Blog


Etiketler