Adres Çarşı Mah. 1803. Sok. No14/A Şehzadeler Manisa
Telefon 05510439499

Evinize Değer Katacak Tesisat Yükseltmesi

Gelecekte evinizi satmaya mı hazırlanıyorsunuz? Belki de pazardaki değerini artırmak için taktiksel yükseltmeler yapıyorsunuz. Kaçırmayı göze alamayacağınız yükseltmelerden biri, sıhhi tesisat armatürlerini güncellemektir.

Bir mülkün sıhhi tesisat sistemi, alıcının bir ev satın alıp almayacağını incelerken kontrol ettiği en hayati özelliklerden biridir. Tuvalet ve duş muslukları, bulaşık makineleri ve sıhhi tesisat hatları gibi tesisat sistemlerini yükseltmek akıllıca bir karar olacaktır. Alıcılarınız, uzun süre dayanacak şekilde inşa edilmiş, bakımlı sıhhi tesisat sistemlerine sahip bir mülk isteyecektir.

Modernize edilmiş boruların montajı

Evinizde hala galvanizli borulu bir tesisat sistemi varsa, yükseltme zamanı gelmiştir. Bunun nedeni, galvanizli boruların iç korozyona meyilli olmasıdır ve bu genellikle suya hoş olmayan bir tat verir.

Ayrıca, borular eğilimli ve kırılgan polibütilen malzemeden yapılmışsa, o zaman da yükseltme zamanı gelmiştir. Borular kurşunluysa, içtiğiniz sudaki kurşundan kaynaklanan sağlık komplikasyonlarını önlemek için değiştirmeniz gerekir. Temiz su kaynağınız için bakır borular ve atık çıkışları için PVC borular, yalnızca evinize değer katmakla kalmayıp, aynı zamanda sıhhi tesisat sisteminizin güvenliğini ve işlevselliğini de iyileştirdikleri için harika seçeneklerdir.

Banyo aletleri

Evinizi modaya uygun ve güncel hale getirmek için küvet, tuvalet, duş ve lavabolarınız modernize edilmelidir. Bu cihazları yükseltmek, evinize ev alıcıları için anında bir çekicilik verecektir.

Kanalizasyon tamiri

Kanalizasyonlarınızın kontrol edilmesi ve hatta değiştirilmesi de evinizin değerini artırmanın başka bir yoludur. Her şeyin sorunsuz çalıştığından ve banyonuzda veya mutfak borularınızda birikme olmadığından emin olmanız gerekir. Kanalizasyonlarınızı kaliteli PVC borularla onarmak, ileride oluşabilecek tıkanıklıkları azaltacağından, hem rahat yaşamanıza yardımcı olur hem de evinizi daha değerli hale getirir.

Tüm bu işlemler için ise profesyonel desteği Manisa tesisatçı yardımı ile alabilirsiniz.

 

Sayfamızı Paylaşın

Blog


Etiketler