Adres Çarşı Mah. 1803. Sok. No14/A Şehzadeler Manisa
Telefon 05510439499

Manisa Nöbetçi Su Tesisatçısı

Evimizde bulunan temiz su ve pis su gider tesisatı başta olmak üzere kalorifer tesisatı, gün ısı tesisatlarının ne zaman arızalanacağı, ne zaman su kaçırmaya başlayacağını bilemezsiniz. Bu anlamda Nöbetçi bir tesisatçı arayışına girmeniz muhtemel gecenin bir vakti başınıza gelmiş olmasıdır. Manisa Nöbetçi Su Tesisatçısı işte bu aşamada sizlere 7-24 yanıt verebilen bir firma. Manisa iliyle ilçelerinde ihtiyacınız olan destek için doğru adresi aradığınızdan emin olmalısınız.

Gecenin bir vakti aniden patlayan bir su borusu ile eviniz su alabilir. Alt kattaki komşunuzun üstüne su yağabilir. Mutfak gideri yada tuvalet giderlerinde tıkanıklık yaşayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda ihtiyacınız olan husus Manisa tesisatçı sizlere teknik destek vermeye devam ediyor.

Mutfakta ve Banyoda Su Kaçağı ve Tespitleri

Mutfakta ve banyonuzda su kaçağı tespit etmiş olabilirsiniz. Bir yerlerden su geliyordur ancak nereden geldiğini de çıkaramayabilirsiniz. Zira evimizdeki bütün tesisatlar ıslak zemin altında yada duvar içlerinde gizlenmiştir. Buralardaki kaçakları da görmeniz mümkün değildir. Bu aşamada ihtiyaç gerçekten bu işi bilen, anlayan uzman ellerdir. Manisa Su tesisatçısı işinin ehli olan bir firmadır ve görünmeyen noktalarda oluşan su kaçağı gibi sızıntıları da hızlıca elindeki teknolojik aletler ile tespit eder. Buradaki tespit sizleri maddi açıdan en az ödeme ile kurtarır. Çünkü kaçağın nereden geldiğini anlamak için kazmak yerine kameralı sistemleri ve lazer cihazları ile anında tespit etme yoluna gider.

Su Faturanızda Artış Mı Oldu?

Günlük yaşantı içerisinde belli bir yerlerden su sızıntısı ve kaçakları oluştuğunu fark edemeyebilirsiniz. Çünkü bina içindeki bir tesisattan kaçak olduğu gibi dışından da kaçak olabilir. Örneğin gün ısı kullanıyorsanız çatıda bulunan su tesisatının su kaçırdığını göremez ve hissedemezsiniz. Bu gibi durumlarda en fazla hissettiren tarafı her ay ödeme yaptığınız su faturasındaki artışıdır. Belli miktarlarda aylık su harcamanız söz konusu iken bu harcama hem tonaj olarak hem de maddi açıdan artış yaşar. Bu artışlar ile cebinizden fazla ödememek için yine belli sürelerde evinizdeki tesisatta bakım ve onarım çalışmaları yaptırmanız gerekecektir. Tesisat bakımı ve onarımı için de nöbetçi Manisa Tesisat sizlerin yanınızda oluyor.

Tavandan Su Akması

Belki dolu dolu gelmeyebilir ancak tavandan su sızıntısı görüntüsü varsa buradaki olaya müdahale edilmesi gerekiyor. Çünkü bu sızıntı ilerleyen süreçte daha çok oluşur ve akıntılar meydana gelir. Zamanla duvarda nemlenme küf gibi maddeler oluşur ve sonrasında da kötü kokular gelmeye başlar. Bu sızıntıların muhtemel adresi üst kat komşunuzdandır. Ya da en üst katta oturuyorsanız yağmur yağdığı günler su alan yerlerden de gelebilir. Tavandan gelen su kaçağı ile sızıntının bulunması biraz zor bir işlemdir. Ancak Manisa tesisat elinde bulunan teknoloji yardımı ile bu duruma da bir son vermiş durumda. Lazer cihazlar suyun sızdığı yeri anında tespit edebiliyor. Ya da tesisat içerisine salınan bir kamera yardımı ile birlikte tesisatın içi görüntüleniyor. Kaçağın olduğu yer nokta atışı tespit ediliyor ve hızlı müdahale ile evinizdeki sızındılar ile tavandaki su akması da önlenmiş oluyor.

Manisa ve ilçelerinde ihtiyacınız olan kombi tesisatı, doğal gaz tesisatı, temiz su tesisatları ile pis su giderleri tesisatları gibi bir çok tesisatın döşenmesi ve planlaması gibi hususlarda doğru adresten destek almak uzun yıllar su kaçağı ve sızıntısı olmadan yaşamayı olanak kılar. Bu sebeple Manisa Tesisat sizlere uzun yıllardır hizmet veren uzman eller olarak her zaman yanınızda.

Sayfamızı Paylaşın

Blog


Etiketler