Adres Çarşı Mah. 1803. Sok. No14/A Şehzadeler Manisa
Telefon 05510439499

Tesisatınızın Evcil Hayvan Koruması Nasıl Yapılır?

Hiç şüphe yok ki evcil hayvanlarımızı seviyoruz! Onlar ailenin bir parçasıdır ve herhangi bir aile üyesi gibi, bazen yaramaz da olabilirler. En sevdikleri oyuncağı veya ayakkabıyı çiğneyebilirler veya yerlerimizi ve mobilyalarımızı çizebilirler. Tüylü dostlarımız bunu kastetmese de biz farkında olmazsak onlar da tesisatımızla ilgili birkaç soruna neden olabilirler. Bunun nedeni, sistemimiz üzerindeki etkilerinin hemen belli olmamasıdır. Borularımızı ve evcil hayvanlarımızı mutlu etmek için, tesisatınızı evcil hayvanlara dayanıklı hale getirmek için bir ipucu listesi hazırladık.

Açıkta Kalan Boruları Örtün

Çiğnenmiş bir oyuncak veya ayakkabı inanılmaz derecede sinir bozucu olabilse de, açıkta kalan bir boruyu çiğneyen ve zarar veren bir köpek bütçeye gerçekten zarar verebilir. Bu, boruda yırtılmalara ve yırtılmalara neden olarak istenmeyen sızıntılara neden olabilir. Borunun kendisi evcil hayvanınız için toksik olabilir. Bu tür hasarları önlemek için, boruları göze batmadan kaplamak için ne tür malzemeler kullanılabileceği konusunda bir uzmanla konuşun.

Dışarıdaki Evcil Hayvanları Temizleyin

Evcil hayvanlarımızı küvette, duşta veya lavaboda yıkamak, çamur, kir veya kürklerine takılan her şeyin gidere doğru akmaya çalışmasına ve istenmeyen tıkanıklıklara neden olabilir. Hem evi hem de evcil hayvanınızı temiz tutmak için evcil hayvanınızı dışarıda bir verandada veya bahçede yıkayın. Evcil hayvanınızı bir lavaboda durularsanız, bir tahliye durdurucu kullanın. Bu tahliye koruyucuları, kir ve kılları giderden aşağı inip tıkanmaya neden olmak için toplamak için yardımcı olur.

Köpeğinizin Nerede Kazdığını İzleyin

Kanalizasyon ve su hatları normalde köpeğinizin kazmasını önlemek için yeterince derine gömülmelidir; ancak bazıları yüzeyin hemen altına döşenebilir. Açıkta kalan bir boru yırtılabilir veya delinerek istenmeyen sızıntılara ve hasara neden olabilir. Köpeğiniz iyi bir kazıcıysa, onu takip ederek tesisat borularından uzak durmasını sağlayabilirsiniz. Manisa tesisatçı yardımı da alarak olası sorunların önüne geçebilirsiniz.

 

Sayfamızı Paylaşın

Blog


Etiketler