Adres Çarşı Mah. 1803. Sok. No14/A Şehzadeler Manisa
Telefon 05510439499

Kırmadan Lavabo Açma İşlemi

Kırmadan tıkanıklık açma için doğal çözümler bulunmaktadır. Kimyasal maddeler kullanılarak da lavabo açma işlemi yapılır. Günümüzde en çok tercih edilen tıkanıklık açma yöntemlerinden biri doğal açıcıların kullanılması yöntemidir. Tesisatta yaşanan sorunların nedenleri arasında lavabolarda oluşan tıkanıklar bulunmaktadır. aşırı miktarda kir, saç, tüy ve yiyecek kalıntılarının lavaboları tıkaması sonucunda tesisatta temizlik yapılması gerekmektedir. İşinin ehli bir tesisat ustası tarafından bu tür tıkanıkların açılarak kötü kokuların yok edilmesi amaçlanmalıdır. Her zaman oluşan lavabo tıkanıklıkları evlerin banyolarında ve mutfaklarında sıklıkla görülmektedir.

Kırmadan Lavabo Açma Yöntemleri

Kırmadan lavabo açma farklı yöntemlerle yapılmaktadır. Lavaboda tıkanıklığa neden olan yabancı cisimlerin olup olmadığı kontrol edilmelidir. Tıkanıklık çoğu zaman saç ve kir birikmesi sonucu oluşmaktadır. Tesisatçı çağırarak tıkanmanın önüne geçilmesi gerekir. Lavabo tıkanıklık arı suların birikmesi ne ve kirli suyun taşmasına  neden olmaktadır.


Manisa su tesisatçısı alanında uzman çalışma arkadaşları ile tıkanıklıkları kısa sürede gidermektedir. Bazı lavabo tıkanıkları kırma işlemi gerektirmeden tesisat ta boşaltma sağlanarak yapılabilir. Güvenilir bir tesisat ustası çağırılarak sorunun çözümü sağlanmalıdır. Doğal yöntemlere cevap vermeyen tıkanıklıklar tesisat temizlenmesi ile ortadan kaldırılmaktadır. Evde tıkanmış bir lavabo kir suların lavaboda yapmasına ve koku birikmesine neden olacaktır. Zaman kaybetmeden tıkanıklık açılmalı ve suyun lavabo dışına taşması engellenmelidir. Alanında uzman bir tesisatçısı olan Manisa su tesisatçısından yardım alabilirsiniz. Gerekli olan iletişim numaralarına İnternet üzerinden ulaşın sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

Sayfamızı Paylaşın

Blog


Etiketler