Adres Çarşı Mah. 1803. Sok. No14/A Şehzadeler Manisa
Telefon 05510439499

Kombi Tesisatı Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

Kombi tesisatı kış aylarında ısınma yaz aylarında ise sıcak su kullanımı için gerekli olan cihazların kurulum, montaj ve tesisat alanında öne çıkan uygulamalarından biridir. Kombi Tesisatı yaparken dikkat edilmesi gereken bazı kurallar vardır. Peteklerde ilgili sorun yaşanması durumunda da kombi tesisatında bakılmaktadır. Tesisat boruları döşenirken gidiş yönlerinin doğru olarak seçilmesi gerekmektedir.

Kombi tesisatı yapmak için alanında uzman tesisatçı tarafından bu işlemin yapılması gerekmektedir. Tesisatı daha çabuk ısınması ve verimli olması adına gidiş borularının daha kısa ve az olarak dönüş yapacak şekilde yapılması gerekmektedir. Tesisat işlemi sonrasında tesisatta ve kombiye uygun olacak olan radyatör ün doğru bir şekilde seçilmesi de önemlidir. Kombi Tesisatı içinde bazı durumlarda kalorifer tesisatında da yenileme işlemleri yapılır.

Kombi Tesisatı Alanında Her Dönem Aranılan İsim Manisa Tesisatçı

Kombi tesisatı döşemesi için randevu alınarak bir tesisatçı tarafından servis verilmesi gerekmektedir. Tesisatı yapılacağı alana bağlı olarak bitiş süreleri de belirlenir. 1 iş günü ya da 1 haftalık olarak da tesisat yapılır. Kombi tesisatında kombi yerinin doğru olarak seçilmesi de önemlidir. Tesisata yakın olacak ve herhangi bir soğuk ve diğer hava şartlarından etkilenmeyecek düzeyde bir alana yapılmalıdır.

Manisa tesisat alanında kendini öne çıkarmaya çalışan ve verdiği hizmetler ile kaliteli bir servis ekibi olduğunu kanıtlayan adreslerden biridir. Kombi Tesisatı döşeme ve kurulum işlemleri sırasında dikkatli olunmalı ve titiz çalışılmalıdır. Oldukça hassas cihazlar olan kombilerin tesisat döşemesi için uygun fiyat aralıklarında çalışmaktadır.

 

 

Sayfamızı Paylaşın

Blog


Etiketler