Adres Çarşı Mah. 1803. Sok. No14/A Şehzadeler Manisa
Telefon 05510439499

Tuvalet ve Lavabo Giderleri Logar Tıkanıklığı Açma

Tuvalet giderlerinin gittiği logar tıkanıklığı açma için öncelikle tuvalet gider tesisatının yapısı incelenmektedir. Çünkü bazı durumlarda logardan değil, tuvalet giderlerinde tıkanıklık bulunmaktadır. Zaten tuvaletin bulunduğu alanın dışına çıktığında artık logar şebekesi başlamakta ve bu yüzden binanın içindeki tesisatta bile sorun olsa, bu durum logar tıkanıklığı kapsamına girmektedir.

Bu kapsamda hem alaturka hem de alafranga tuvaletler için robotlu tıkanıklık açma işlemleri uygulanır ve böylece ortama zarar verilmez, kırma ya da dökme gibi işlemler yapılmaz. Robotlu cihazlar sayesinde tıkanıklığın bulunduğu alanın konumu doğru olarak tespit edildiği için usta ya da firma çalışanları kesin nokta atışı ile tıkanıklığın giderilmesini sağlar. Böylece logar tıkanıklığını da ortadan kalkmış olur.

Lavabo Giderleri Logar Tıkanıklığı Açma

Mutfak ve banyo lavaboları doğrudan logara gitmekte ancak bu alanlarda kullanılan pek çok atık giderlerin tıkanmasına neden olmaktadır. Gerek logarın ana şebekesinde gerekse bina içindeki yardımcı şebekelerde lavabolardan kaynaklı saç, kıl, yağ, yemek artığı, katı cisimler gibi nedenler yüzünden sıklıkla tıkanma olmaktadır.

Bu durumda logar tıkanıklığı açma işlemleri yine özenli bir şekilde yapılmakta ve robotlu sisteme sahip cihazlar tarafından tüm şebeke taranarak, tıkanıklığın nereden kaynaklandığı tespit edilmektedir. Tıkanıklığın tespit edilmesi halinde gerekli diğer cihazlar sayesinde müdahale edilmekte ve tıkanıklık giderilerek logarın rahat şekilde çalışması sağlanmaktadır. Ayrıca ana logar şebekesinde bir sorun meydana gelmişse, bu durumda da yine cihazlar vasıtası ile birlikte şebekenin neresinde sorun oluştuğu tespit edilerek işlem yapılmaktadır.

 

 

 

Sayfamızı Paylaşın

Blog


Etiketler