Adres Çarşı Mah. 1803. Sok. No14/A Şehzadeler Manisa
Telefon 05510439499

Kırmadan Lavabo Açma İşlemi

Kırmadan tıkanıklık açma işlemi yeni çıkan son teknolojiler sayesinde mümkün hale getirilmiştir. Tesisatçıların yeni yeni kullanmaya başladığı bu teknolojiler sayesinde kırmadan lavabo açılabilmektedir. Bunun için kameralı görüntüleme cihazından yardım alınmaktadır.

Lavabo açma işlemlerini kişiler kendi imkanlarıyla da yapabilir. Pompa, karbonat, ince tel yardımıyla kırmadan dışarıdan bir müdahale ile lavabolar açılabilmektedir. Fakat bu kesin bir çözüm olmadığı için yeniden lavaboların tıkanmasıyla karşılaşılır. Kesin bir çözüme ulaşmak için kameralı görüntüleme cihazı ile kırmadan lavabolar açılabilmektedir.

Kırmadan Lavabo Açma

Kırmadan lavabo açma işleminde deneyimli tesisat ekibinin yanında son teknoloji olan görüntüleme cihazından da yardım alınır. Lavabonun giriş kısmından sokulan ince bir borunun ucundaki kamera, görüntüleme cihazının ekranına yansır. Bu şekilde tıkanıklığın nasıl ve nerde olduğu incelenir. Temizleme işlemlerine ise tıkanıklık tespit edildikten sonra başlatılır.

Tıkanıklığı açılması için yapılan temizleme işlemi detaylı bir şekilde yapılıp tamamlandıktan sonra kameralı görüntüleme cihazı ile 2. defa borunun içi baştan incelenir. Tıkanıklığa neden olan yapışmaların, kireçlenmelerin nerede olduğuna bakılır. Bu inceleme sonucunda yeniden tıkanıklığın oluşmaması için temizleme yapılarak yağlanma ve kireçlenmelerden arındırılır. Manisa su tesisatçısı kullandığı son teknoloji makine ve ekipmanlar sayesinde tıkanıklık olan tüm boruların içerisini temizleyebilir. Aynı zamanda deneyimli ekibi boruların etrafını da kırmadan bu işlemi profesyonel bir şekilde tamamlar. Tıkanıklık açma işlemi tamamlandıktan sonra uzun süre tıkanmaların olmadığı da gözlemlenecektir.

 

Sayfamızı Paylaşın

Blog


Etiketler