Adres Çarşı Mah. 1803. Sok. No14/A Şehzadeler Manisa
Telefon 05510439499

Sıhhi Hizmet Tesisatını Seçmede Dikkat Edilecekler

Eviniz ve işyeriniz için su tesisatı büyük bir önem taşır. Tesisatınızın sağlığı açısından da dikkat etmeniz gereken hususlar sizleri büyük mağduriyetlerden kurtarır. Gerçek şu ki yaşamınızın bir bölümünde evinizin tesisatında bir arıza olması ve su kaçakları ile karşılaşmanız mümkündür. Bu gerçeklerden kaçamayacağınız için evinizde sıhhi tesisat hizmetini doğru yerlerden almanız gerekir. Bu sebeple Manisa Tesisat tam sizlerin aradığı bir su tesisatçısı olarak ihtiyacınıza karşılık verecektir.

Tesisat söz konusu olunca atık su giderleri, temiz su boruları, kombi ve peteklerin montajı ve tesisatların bakımı gibi hususlarda hizmet almak için adresler önemlidir. Bu adreslerden olarak uzun yıllardır verdiğimiz hizmetler sayesinde deneyim kazanırken aynı zamanda yüzlerce kişinin de referanslarına sahip olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

Yapmış olduğumuz tesisat işlemleri sonrasında meydana gelecek hususlarda da 7-24 destek verme yoluna gidiyoruz. Uzman eller ile size en ekonomik ve hızlı çözümler sunmaya özen gösterirken kısa vadede ihtiyaçlarınızı da karşılıyoruz. Gece gündüz ne zaman su tesisatı ile ilgili sorunlar yaşayacağınızı bilemezsiniz. Bu anlamda teknik olarak ta destek verebilmek için telefonla da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Eviniz ile iş yerinizde su tesisatı hizmetini seçerken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Bu anlamda başlıca dikkat edilecekler şunlardır:

Sertifikalı Tesisatçılar Olmalı

Sıhhi tesisat, bir evin sağlığında önemli bir faktördür. Bunun için devlet açmış olduğu kurslarla eğitim vermeli her tesisatçının ruhsatı ile sertikasının olmasını sağlamalıdır. Bir uzmanın sorununuzu ele aldığından emin olmak da cesaret vericidir. Bir tesisatçıya becerilerini kullanması için izin verilmeden önce, önce bir güvenlik inceleme sürecinden geçerler. Kapılarınızı güvenilir bir kişiye açacağınızı belirlemek için tesisatçının geçmişi de kontrol edilebilmelidir.

Sorumluluk sigortası

Sıhhi tesisat işleri ile bazen kazalar ve olaylar kaçınılmazdır. Bu nedenle, herhangi bir olasılığa karşı sigortalı bir tesisatçı düşünmelisiniz. Bu, bir kaza olması durumunda herhangi bir sorumluluğu devretmenin güvenli bir yoludur. Tesisatçının mülkünüze herhangi bir zarar vermesi durumunda, sigorta şirketi sorumlu olacaktır. Fakat Türkiye’de tesisatçılar ve diğer emekçi ustalar için bir sigorta yapılmamaktadır. Bu durumda her iki tarafı mağdur etmektedir.

İletişim yetenekleri

İletişim, herhangi bir endüstride önemli bir faktördür. Profesyonel bir tesisatçının olağanüstü iletişim becerilerine sahip olması gerekir. Potansiyel tesisatçınızı araştırırken internet sitelerinden faydalanabilirsiniz. Bu anlamda Manisa Su Tesisatçısı sitesinden de tüm tesisat ve diğer işlemleriniz için bilgiler de alabilirsiniz. Bu sayede evinizle ve iş yerinizle ilgili ipuçları da alabilirsiniz.

Kullanılan malzemeler

Sıhhi tesisat için kullanılan malzemeleri dikkate almak çok önemlidir. Bunun nedeni, ne yazık ki, birkaç tesisatçının müşterilerden daha fazla nakit almak için standartların altında olan malzemeleri kullanmasıdır. Bu konuya meraklı değilseniz, şüpheli tesisatçıların sık müşterisi olabilirsiniz. Fakat uzun vadelerde kullanım sağlamanız ve su patlaması gibi mağduriyetler yaşanmaması adına kaliteli malzemelerin kullanılması önem taşır.

İyi Referanslar Olmalı

İyi bir isim kendisi için konuşur. Çok sayıda olumlu eleştiriye sahip bir sıhhi tesisat şirketi ile gitmek daha güvenlidir. Sıhhi tesisat hizmetleri kulaktan kulağa bağlıdır. Memnun bir müşteri her zaman başka bir müşteriye atıfta bulunur. Ne tür yorumlar aldıklarını görmek için tesisatçınızın web sitesini veya sosyal medya profillerini ziyaret edin.

Manisa Su Tesisatçısı olarak güvenebileceğiniz bir hizmet kaynağı olmaktan büyük gurur duyuyoruz. 15 yılı aşkın süredir güvenilir bir tesisat çözümleri kaynağıyız! Size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bugün bizi arayın.

 

Sayfamızı Paylaşın

Blog


Etiketler