Adres Çarşı Mah. 1803. Sok. No14/A Şehzadeler Manisa
Telefon 05510439499

Yanlış Tesisat İşleminin Riskleri

Yanlış Tesisat İşleminin Riskleri

Tesisat kurulumunun yanlış yapılması durumunda sizlere ek olarak birçok masraf yüklenecektir. Su kaçağının alanında yetkin bir uzman tarafından tamir edilmemesi halinde:

• Gereğinden fazla su faturası ücreti ödenmesi.
• Bina komşularına nem su ve duvarlarda kabarma problemi yaşatma.
• Duvarlarda yıpranma, küf, nem ve kabarma problemleri.
• Atık ve kirli su borularından gelen sızıntı problemleri ile karşılaşabilirsiniz.

Hayatımızın her anında yer alan su, tesisat yoluyla bizlere ulaşmaktadır. Yanlış yapılan tesisat sonucunda kullanılan suda çeşitli mikroplar birikebilir. Suyun renginde değişimler ve kötü kokular meydana gelir. Bu nedenle su tesisatının kurulum aşaması çok önemlidir. Fazla ve gereksiz masraftan kaçınmak, aynı zamanda da uzun ömürlü tesisat çalışması yaptırmak istiyorsanız: bu site üzerinden alanında uzmanlaşmış olan tesisat kuruluşuna ulaşarak lavabo, gider borusu, klozet, tuvalet, logar tıkanıklıkları hakkında bilgi alabilir ve ihtiyacınız olan tüm tesisat işlemlerini en doğru şekilde yaptırabilirsiniz.

Yapılan montajlar ve tesisat işlemlerinde kullanılan malzemeler yüksek kalitede olmalı, gerçekleştirilen işlemler titizlikle yapılmalıdır. Tesisat işlemleri ve tesisat kurulumu yanlış yapıldığı zaman ortaya çok daha büyük sıkıntılar çıkabilir.

Tesisat kurulumu için yüklü miktarlarda ücret ödemeleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Oluşan sıkıntılar çözülmezse yeniden tesisat kurulumu yaptırmak zorunda kalırsınız.

Kullandığınız suya kirli su karışabilir. Bu durumda mikroplar sağlığınızı tehdit eder.

Su faturalarında fiyat artışları yaşanabilir.

Fazla ve gereksiz masraftan kaçınmak, aynı zamanda da uzun ömürlü tesisat çalışması yaptırmak istiyorsanız: bu site üzerinden uzmanlara ulaşabilirsiniz.

Sayfamızı Paylaşın

Yararlı Bilgiler


Etiketler