Adres Çarşı Mah. 1803. Sok. No14/A Şehzadeler Manisa
Telefon 05510439499

Logar Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Logar Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Logar diye adlandırılan tuvalet giderleri, bina ve toplu konutların bulunduğu alanlarda atık suların biriktiği yerlerdir. Belediyeye ait olan logar kuyularıyla apartmanlara veya sitelere ait olan logar kuyuları farklılık gösterir. Apartman veya sitelerde yaşanan tıkanıklıklardan genellikle konut sakinleri, site yöneticileri veya apartman yöneticileri sorumludur. Masraflardan kaçınmak ve uzun ömürlü tıkanıklık, tesisat çalışması yaptırmak istiyorsanız: Manisa’nın en tecrübeli ve güvenilir ekibine sitemizde bulunan hemen ara yazısına tıklayarak ulaşabilir, tüm sorularınıza cevap bulabilir ve tüm tesisat işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Tıkanıklığa Sebep Olan Bazı Etkenler Şu Şekildedir:

• Tuvalet içerisine atılan yabancı cisimler

• Tuvalet ve klozet içerisine atılan büyük cisimler

• Suda erime özelliği olmayan katı cisimler ve tuvalet kağıtları’nın tuvalet ve klozet içerisine atılması

• Tuvalet içerisine atılan ıslak mendil ve türevi cisimler

• Logar kuyularının tamamen dolmuş olması

Bunların dışında uzun süre boyunca bakımı ve kontrolleri yapılmamış olan logar kuyuları tıkanıklığa sebep olabilir. Böylesi bir durumda kesinlikle bir uzman tarafından yardım alınmalıdır.

Masraflardan kaçınmak ve uzun ömürlü tıkanıklık, tesisat çalışması yaptırmak istiyorsanız: Manisa’nın en tecrübeli ve güvenilir ekibine sitemizde bulunan hemen ara yazısına tıklayarak ulaşabilir, tüm sorularınıza cevap bulabilir ve tüm tesisat işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Sayfamızı Paylaşın

Yararlı Bilgiler


Etiketler