Adres Çarşı Mah. 1803. Sok. No14/A Şehzadeler Manisa
Telefon 05510439499

Lavabo Tesisatı montajı, tıkanıklığı açma

Günümüz şartlarında Lavabo tıkanıklığını her birimiz yaşamış olmalıyız. Lavabo tıkanıklığı açma işlemini bizlerde uygulamayıp deneyip çoğu zaman başarısız olsak da denemekten vazgeçmemekteyiz. Sizlere lavabo tıkanıklığı açma hizmeti için profesyonel ekiplere başvurmanızı önermekteyiz. Probleminizi sizler çözmüş olsanız bile daha sonra oluşabilecek maddi ve zahmetli bir duruma sokmuş olabileceğiniz farkında olmadığınızı bilmektesiniz.

Lavabolar Neden Tıkanıyor ?
Lavaboların tıkanmasına zamanla biriken katranlaşan yağlar öncülük etmektedir.. Evlerimizin yapısı itibari ile kimi zaman lavabo gider hatlarında oluşan çöküntüler yıpranmalar da sebebiyet verdiği gözlemlenmektedir. Hatta İnşaat zamanında bu giderlere kaçırılan harçlar da belirli bir zaman sonra tekrar nüksetmekte olup lavabo tıkanıklığına sebebiyet vermektedir. Lavabolara dökülen yemek artıkları ve hala diri olan gıdalar zamanla donup borularda tıkanıklıklara sebebiyet verebilir.

Lavabo Açıcıları İşe Yarıyor mu ?
Lavabo Tıkanıklığı Açma işleminde market ya da nalburlardan elde edeceğiniz kimyasal çözücülerin etkisi çok düşüktür. Her ne kadar halkımıza bunları alma yönünde düşünceler empoze edilmiş olsa da lavabo tıkanıklığı açma konusunda faydasından çok zararı olan bu maddeleri kullanmanızı kesinlikle önermemekteyiz. Kullanılan bu kimyasal çözücü maddeler, tıkanıklığa sebebiyet veren maddeleri erittiği gibi giderlerinize de büyük ölçüde tahribat yaratmakta olup hatta tamamen sizleri lavabo giderlerini yenilemek zorunda da bırakabilir..

Lavabo Gideri Açma
Lavabo gideri açma işleminde sirke ve tuz, pompa gibi ürünler kullanabilirsiniz. Bu ürünleri kullanarak bir başarı elde edemez iseniz problemin büyük olduğuna bir gösterge olarak da kabul etmeniz mümkündür. Bu tarz durumlarda Manisa Tesisatçı gibi kurumsal ve global hizmet veren tesisatçı firmaları tercih etmelisiniz. Düşük Maliyet ile sorunlarınızdan kolayca ve hızlı bir biçimde kurtulabilirsiniz. Kanal açma makineleri ile tıkanıklığa sebebiyet veren maddeleri Kanal açma makinelerinin üzerinde bulunan kameralar ile tespit edebiliyoruz. Bu sayede maddeye göre bir başlık seçip aparatı cihazın ucuna taktığımızda borunun genişlince maddeyi öğütüp giderlerden süzülüp gitmesini sağlıyoruz !
Bizleri arayıp teknik destek alabilir, fiyat sorabilir ve konu hakkında bilgi alabilirsiniz..

Sayfamızı Paylaşın

Hizmetlerimiz


Etiketler