Adres Çarşı Mah. 1803. Sok. No14/A Şehzadeler Manisa
Telefon 05510439499

Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespitleri Manisa Tesisat

Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespitleri

Manisa Tesisatçı Manisa ve ilçelerinde ilk kez kırmadan su kaçağı tespiti yapma ve müdahale ile müşterisine maddi ve manevi kazançlar sağlayan ilk firma olarak yıllardır tecrübeli hizmetlerini vermeye devam ediyor. Yılların verdiği tecrübe ile evinizin duvarını kırmadan, ıslak zeminlerini kazmadan nokta atışı tespit edebilen Manisa Su Tesisatçısı 7-24 hizmet veren şehrin tek tesisatçısı konumundadır.

Ani su baskınları, kaçakları ile eviniz ile iş yerinizin eşyalarını mağdur etmeden, evinize asgari zararlar eşliğinde hızlı bir müdahale ile sizleri mağduriyetlerden kurtarıyoruz. Manisa’da ikamet ediyorsanız 7-24 arayabileceğiniz tek su tesisatçısı konumunda olan firmamız tüm tesisat işlemleri için arayabileceğiniz tek adres olarak gösterilebilir. Nöbetçi tesisatçı isminin ön plana çıkmasında ihtiyacı olan müşterilerimize mesai saati kavramı olmaksızın destek ve yardım etmemizden kaynaklanmaktadır.

Üst Kattan Su Akıyor Ne Yapılır?

Çok katlı apartman dairelerinde oturanların en büyük şikayeti olan üst kattan su akıyor hususu aslında hızlıca giderilecek hizmetlerden biridir. Ancak müdahale edilmesi gerekir. Su kaçağının tespiti ile birlikte muhtemel kaçağın kaynağı için üst katta oturan daireye ait su saatinin vanasının kapatılması önemlidir. Çünkü su tesisatında olan kaçak ve patlamalar çok daha hızlı akıntılara neden olmaktadır. Bu aşamada tesisatçıyı beklemek yerine suyun gelişi kapatılmalıdır. Ancak pis su gideri olması halinde kapatmanız mümkün olmasa da bu anlamda kaçak çok yüksek olmamakla birlikte muhtemel olarak üst katlardaki tüm dairelerinde uyarılması gerekir. Üstünüzde 10 kat varsa bu 10 katta bulunan dairelerin pis su giderleri dairenizden geçebilir. Buradaki patlama ve kaçaklar doğal olarak artış gösterir. Bu sebeple daire sakinlerinin kullanmasının önüne geçilmesi gerekecektir.

Üst kattan gelen su şikayeti ile su saatinizin yanında bulunan vananın kapatılması sayesinde suyun kesintisi azalmış olur. Bu aşamadan sonra yapmanız gereken tek husus Manisa tesisatçı ulaşımıdır. Sizlere en iyi ve garantili hizmeti vermek için onlarca yıldır hizmet veren firmamız sizlerin ihtiyacı ile saat kavramı olmaksızın müdahale ederek ihtiyaçlarınıza çare bulur ve sorunlarını giderir.

Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Ücretleri Ne Kadar?

Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti ile hizmeti almak isteyen kişilerin merak ettiği hususların başında kaçağın nereden geldiği olmaktadır. Bu anlamda teknik olarak destek alınması sonrasında söz konusu şikayetin tespiti ile birlikte kişiler doğal olarak bu işin maliyetini de merak ediyor. Maliyetin belirlenmesinde ana etken kaçağın nerede olduğu, sorunun nasıl giderileceği, muhtemel kaçağın olduğu yere ulaşımda meydana gelen kazmalar, değişen malzemeler ve malzemenin boyutu gibi hususlar sizlerin cihazla kırmadan su kaçağı tespiti için ödeyeceğiniz tutarları yakından ilgilendiriyor. Bu sebeple doğrudan bir rakam vermek yanlış olur. Manisa tesisatçı olarak firmamız kuruluşundan bu yana müşterinin ihtiyacını asgari düzeyde malzeme ile giderir ve bununla birlikte işçilik dahil ücretlerini de en aza indirerek alır. Bu sebeple mağduriyet oluşmanızın da önüne geçilmiş olur.

Pis Su Giderlerinde Kaçak Olması Halinde Yapılacaklar

Üst kattan su kaçağının tespiti ile muhtemel başınıza gelen yer tuvaletiniz ya da banyonuz olur. Buradaki kaçaklar banyo ve tuvaletin üstünde bulunan kapatma tesisatının açılması ile bulunmaktadır. Bu aşamada atılan adımlarda pis su giderlerine ait boruların açılması ve değişmesi ile sorun giderilmektedir. Bu gibi durumlarda muhtemel ödeyeceğiniz ücretlerde en aza inmiş olurken zaman mevhumu açısından da en kısa sürede sonuca ulaşılır ve apartman dairesindeki herkes banyo ve tuvaletini de kullanabilir hale gelir.

 

Sayfamızı Paylaşın

Blog


Etiketler