Adres Çarşı Mah. 1803. Sok. No14/A Şehzadeler Manisa
Telefon 05510439499

Kostik İle Tıkanıklık Açmak

Kostik ile tıkanıklık açma yaygın olarak kullanılan açma yöntemleri arasında bulunmaktadır. Kostik madde lavabo ve tuvaletlerde açıcı madde olarak kullanılmaktadır. Kanalizasyon sisteminde meydana gelen tıkanmalar ve sorunlar içinde kostik maddeler kullanılır. Su ile temas ettiği andan itibaren sıcaklıkları 50 dereceye kadar çıkmaktadır. Lavabo ve giderlerse açma işlemleri sırasında sıcaklık artması ile birlikte bölgede oluşan atık maddeler, yağ ve diğer katmanların yok edilmesinde etkili olmaktadır. Tesisatçı tarafından kullanılan ve kullanım sırasında dikkatli olunması gereken maddeler arasındadır. Yakıcı bir özellik barındırması nedeniyle kullanım sırasında gerekli olan koruyucu kıyafetin ve gözlüklerin kullanımı gereklidir. Çok yüksek tıkanıklık durumlarında kullanılır ve gider borusuna zarar verme olasılığı düşüktür.

Kostik Madde İle Başarılı Bir Şekilde Tıkanıklık Açma

Kostik kullanma tesisat ve gider tıkanma sorunlarından kaynaklı olarak kullanımı yapılmaktadır. Kostik maddeler kimyasal bileşen maddelerden oluşur ve bu nedenle kullanıcı tarafından bilinçsiz olarak kullanılmaması gerekmektedir. Tıkanıklığı açılarak giderde oluşan tüm ayık maddelerin erimesine ve yok olmasında etkili bir madde türüdür.

Manisa tesisatçı ile kostik madde kullanımı temiz ve dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Kostik madde cilt ile temas ettiği anda ciltte yanıklar ve izlere neden olmaktadır. Bu nedenle tüm koruyucu kıyafetlerin giyilmesi ve kişinin zarar görmesi engellenmelidir. Yanıcı ve kimyasal madde grubunda yer alır ve tehlike oranı gider için düşük olan maddelerden biridir. Hızlı bir şekilde tıkanıklık açılarak yeniden kullanıma hazır hale gerilir ve açma sonrasında giderde kontrol son kez sağlanarak teslim edilir.

 

Sayfamızı Paylaşın

Blog


Etiketler