Adres Çarşı Mah. 1803. Sok. No14/A Şehzadeler Manisa
Telefon 05510439499

Duvardan Su Sızıyorsa Ne Yapılır?

Tesisatçı Manisa duvardan su sızma sorunu çözümü konusunda yeni uygulamalar geliştirmekte ve kullanmaktadır. Duvardan su gelmeye başlaması belirli dönemlerde hemen herkesin başına gelmiştir. Özellikle yere yakın olarak yapılan zemin katlarda bu sorun sıklıkla yaşanmaktadır. Nedenleri arasında tesisat kaçakları ve apartman borularında meydana gelen sızıntılar yer almaktadır. Sızıntının hangi alandan yerden ya da yukarıdan gelip gelmediğinin kontrolü yapılmalıdır. Daire tesisatında meydana gelen su kaçaklarını kendimi duvardan su sızıntısı şeklinde belli etmeye başlar ve zamanla alan büyüterek duvar şişmeye başlar. Bu durumun erken tespiti ve önlenmesi konusunda tesisatçı aranması gerekir. Tesisatçı tarafından duvar sızıntısı önlenecek yapıya zarar gelmeden tesisat kaçakları onarılır.

Duvar İçi Su Kaçaklarını Önleme Konusunda Verilen Hizmetler

Manisa tesisatçı duvar içinde sızıntı şeklinde oluşan su kaçaklarını önlemek ve yok etme konusunda tesisat yapısına uygun malzemeler kullanmaktadır. Duvar su sızıntıları kendi oturduğunuz daireden olup olmadığını ancak gerekli kontrolleri yaparak anlayabilirsiniz. İlk olarak daireye giren su vanasını kapatarak sayaç üzerinde tamamlasın sabit mi yoksa sürekli olarak değiştiğine mi bakılması gerekmektedir. Sabit bir şekilde sayaç hareket etmeden duruyorsa üst kattaki daire tesisatında bir kaçak oluşması muhtemeldir.

Manisa su tesisatçısı su kaçakları konusunda mutlaka tesisatçı tarafından servis alınması konusunda insanları bilinçlendirmeye ve kaliteli hizmet vermeye devam eden bir adrestir. Duvarda uzun süreli olarak oluşan su kaçakları zaman içinde duvarın renginin değişmesine ve sürekli olarak koku oluşumuna neden olacaktır. Zaman kaybı olmadan duvarda ıslaklık ve nem fark edildiği an tesisat kontrolü için Manisa tesisatçısı aranmalıdır. Kaçağı önleyerek dairenin zarar görmesi engellenecektir.

 

Sayfamızı Paylaşın

Blog


Etiketler