Adres Çarşı Mah. 1803. Sok. No14/A Şehzadeler Manisa
Telefon 05510439499

Tuvaletten Su Gitmiyor Sorunu Nedir?

Tuvaletten su gitmiyor sorununa farklı sebeplerden ötürü maruz kalabilirsiniz. Genel olarak bu durum tuvaletin tıkanık olduğu anlamına gelmektedir. Bu sorunun ortadan kalkması için de cihazla tuvalet açma işleminin yapılması gerekmektedir. Cihaz ile tuvalet tıkanıklığının açılması ile tuvalet borusuna veya taşına hiçbir şekilde zarar vermeden kesin olacak şekilde tıkanıklık açılacaktır.

Genel olarak tuvalet tıkanıklığını açmak için evde çabucak yapılacak yöntemler denenebilmektedir. Pompa ile tuvalet tıkanıklığı açma veya sirke, çeşitli kimyasalları kullanmak gibi yöntemler bulunur. Fakat bu yöntemler geçici yöntemler olduğu için tıkanıklığın kesin olarak açılması için doğru yöntemlerin tercih edilmesi gerekir.

Bu durumda profesyonel çözüm almak için Manisa su tesisatçısı ile iletişime geçebilirsiniz. Tuvalet tıkanıklığının hangi noktada sorun yarattığını özel cihazlar ile tespit etme hizmeti ile yine aynı şekilde tıkanıklığı açma işlemleri de sorunsuz, kısa sürede yapılacaktır. Kameralı görüntüleme cihazı ile yapılacak olan tespit sonucunda sorunun kaynağına inilerek herhangi bir kırma işlemi yapmadan tuvalette oluşan tıkanıklık ortadan kaldırılacaktır.

Sorunsuz ve hızlı şekilde yapılan hizmet sayesinde ileriye dönük olarak çok daha büyük sorunların da yaşanmasının önüne geçilecektir. Eğer tesisatın kendisinde tıkanıklığa yol açan sorunlar meydana geliyorsa bu durumda da yine uygun tıkanıklık açma yöntemleri uygulanacaktır.

 

Sayfamızı Paylaşın

Blog


Etiketler