Adres Çarşı Mah. 1803. Sok. No14/A Şehzadeler Manisa
Telefon 05510439499

Sıhhi Tesisat Boruları Evinizi Güvende Tutmaya Nasıl Yardımcı Olabilir

Evinizin ve ailenizin akla gelebilecek her şekilde güvende olduğundan emin olmak için her gün elinizden gelenin en iyisini yaparsınız. Ama onları korumamanın bir yolu olabilir. Evinizdeki sıhhi tesisat borularının neyden yapıldığına bakmadıysanız, boru patlaması , su basması ve küf gibi tehlikeleri davet ediyor olabilirsiniz!

PEX Borular ve Ev Güvenliği

PEX borular, PVC ve CPVC borulara tercih edilen alternatiftir. Isıya dayanıklı oldukları için soğuk olduğu kadar sıcak su için de kullanılabilirler.

Diğer malzemelerden yapılmış borulara göre patlama olasılıkları daha düşük olduğundan, ailenizi olası bir tesisat felaketinden korurlar. Aynı zamanda mevcut en uygun maliyetli borulama malzemelerinden biridir, bu nedenle ailenizin mali ekonomisini de korumaya yardımcı olurlar.

Paslanmaz Çelik Ev Güvenliğine Nasıl Yardımcı Olabilir?

Paslanmaz çelik, boru sisteminizde çeşitli uygulamalar için kullanılabilir. Diğer çelik boru türlerinden kesinlikle daha pahalı olabilir, ancak paslanmaz borular ayrıca korozyona ve kimyasallara karşı direnç gösterdikleri için diğer çelik borulardan daha uzun süre dayanır. PEX gibi, paslanmaz çelik borular da patlamaya karşı direnç göstererek sizi maliyetli bir tesisat durumundan kurtulabilir.

Bunun yanında plastik ve pirinç borular da yine avantajlı yapıları ile öne çıkar. Manisa Tesisatçı yardımı alarak genel tesisat durumunuzu kontrol ettirebilir ve hem evinizi hem de ailenizi korumak için önlemler alabilirsiniz.

 

Sayfamızı Paylaşın

Blog


Etiketler